Gdy czarna dziura pochłania świat czas wziąć sprawy w swoje ręce. Razem z Kinzzami pędzimy przez pustkowia i ruiny z misją powstrzymania zagłady w nowej grze twórców Hyper Light Drifter.
Czwarta odsłona cyklu uznanych przygodówek tradycyjnie zabiera nas do nieprzystępnej Syberii (ale nie tylko) i na nowo zachęca do odkrywania dawno zapomnianych tajemnic. Grę eksploruje dla Was Kinzzami, weteranka gier z przygodami Kate Walker.
Średniowieczny klimat słowiańskich osad i rozbudowujących się grodów. Wszystko to zobaczycie w grze Manor Lords, w której Seto będzie próbował podbić wszystkie regiony i zapewnić swoim chłopom godny byt.
Frostpunk 2 to sequel kultowej już produkcji studia 11bit Studios. Seto kolejny raz podejmuje wyzwanie twórców i walczy o przetrwanie swojego ludu. Czas na ciężkie decyzje prowadzące do wielu wzlotów i upadków.